eglepliussanatorija

Panašu, jog gilus žiemos miegas, sunkmečiu apėmęs daugelį verslo sričių, Druskininkų „Eglės“ sanatorijai negresia. Duris lankytojams atvėrė naujas gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras „Eglė+“. Ir iki šiol džiuginusi plačiu siūlomų paslaugų spektru, atsinaujinusi įstaiga jų dabar pateikia dar daugiau – beveik pusantro šimto. „Mūsų tikslas – gydymo procesą paversti malonumu“, – atrodo, šie sanatorijos generalinio direktoriaus Romualdo Domarko žodžiai pildosi su kaupu.

Prie naujos gyvenamosios dalies sutiktas kaunietis Saulius su šeima pasakojo čia apsilankęs pirmąjį kartą, tačiau tikino, jog tikrai ne paskutinį: „Pasinaudojome proga, jog pirmiesiems apsilankiusiems atnaujintoje sanatorijoje taikoma 10 procentų nuolaida. Aš atvažiavau gydymo tikslais – man čia buvo atlikti tyrimai ir keletas procedūrų. Joms čia skiriama tikrai daug dėmesio. Tuo tarpu žmona su vaikais pasilepino vandens pramogomis. Planuojame čia dar sugrįžti ir, tikiuosi, po sėkmingo gydymo prie aktyvesnių pramogų jau galėsiu prisijungti ir pats. Atsispirti tokiai gausybei labai sunku…“

Apsilankę naujajame gydymo centre ir savo akimis išvydę naujumu dvelkiančias pirtis (jų čia – net 9 rūšys), modernias mineralinio vandens vonias, treniruoklių sales ir devynias galybes sveikatai ir malonumui skirtos įrangos, tegalėjome nuoširdžiai palinkėti Sauliui pasveikti kuo greičiau.

Po kompleksą vedžioję ir patalpas rodę centro darbuotojai vardijo įspūdingus skaičius – vien per praėjusius metus sanatorijoje gydėsi ir ilsėjosi 32 tūkstančiai žmonių. Atrodo, tai – ne riba, kadangi dabar čia galės apsistoti dar trečdaliu daugiau žmonių nei iki šiol – beveik pusantro tūkstančio vienu metu (iš jų daugiau nei trys šimtai – naujajame gyvenamajame komplekse, pretenduojančiame į keturių žvaigždučių įvertinimą). Beje, „Eglės“ sanatorijos lankytojams galioja senos nepadidintos žiemos kainos.

„Eglės“ sanatorija ir iki atnaujinimo buvo didžiausia tokio tipo gydymo ir reabilitacijos įstaiga Rytų Europoje. Jos teritorija užima net 23 hektarų plotą. Naujas gyvenamasis ir paslaugų korpusas „Eglė+“ iškilo šalia šešių buvusių ir jau anksčiau iš pagrindų atnaujintų gyvenamųjų korpusų. Naujajame pastate, be minėto gydymo centro, įsikūrė ir restoranas, konferencijų bei koncertų salė, žiemos sodas.

Sekso prekės internetu