3140

Pažintis su kitu žmogumi kupina netikėtumų. Iš tiesų, būtent tai ir teikia pažinčiai bene daugiausiai jaudulio, nors retkarčiais ir nuvilia. Tai laukimas, kol kas nors paskambins – ar įsimylės. Nors kartais partnerio siunčiami signalai būna labai jau dviprasmiški ir gluminantys. Ir ši situacija gali būti netgi blogesnė už išsiskyrimą, mat nežinia, ar santykiai dar turi vilties tęstis, ar juos reikia nutraukti. Kad padėtume jums įspėti šias dviprasmiškumo mįsles, paprašėme ekspertų iššifruoti labiausiai prieštaringus susitikinėjančių žmonių poelgius.

Jis sako, kad nori būti jums vienintelis, bet atsisako pristatyti jus draugams ar giminėms kaip savo merginą.

„Šiuo atveju labai teisingas posakis: veiksmai kalba garsiau už žodžius, – sako pasimatymų srities ekspertė Patti Feinstein. – Jei jis jus viešai nevadina savo panele, tai tikriausiai jam ir nesate panelė. Viskas labai paprasta“.

Tačiau esama ir išimčių. Gali būti, kad jam tiesiog nepatinka žodis „panelė“, kuris skamba labai jau paaugliškai – ypač jei kuris nors iš jūsų anksčiau buvo susituokęs. O jei jus pristato tik vardu – tiesiog pasakydamas „Čia yra Lina“, be jokio apibūdinimo – tuomet visai tikėtina, kad jis tiems žmonėms jau yra tiek daug apie jus papasakojęs, kad visai nereikia pristatant dar pridėti ir „titulą“.

Vienintelis būdas išsiaiškinti padėtį – paprašyti paaiškinti, ypač jei būtent jis pradėjo visus tuos pokalbius apie „buvimą vieninteliu“.

„Elkitės švelniai. Tiesiog pasakykite „Esu sutrikusi – tu sakei, kad vienas kitam esame vieninteliai. Ką tai reiškia tau?“, – pataria ekspertė. Atkreipkite dėmesį į tai, ką jis pasakys – bet dar daugiau dėmesio atkreipkite į tai, kaip jis tai pasako. Ar jis patogiai jaučiasi sakydamas „Be abejo, esi mano panelė!“, o gal jis reaguoja lyg į kampą užspeistas žvėris? Bet kuriuo atveju, jo reakcija jums labai daug pasakys apie tai, ką jam reiškiate.

Ji sako, kad nori likti tik jūsų draugė, bet po to jus pabučiuoja.

„Paprastai tai reiškia, kad ji nori, jog santykiai vystytųsi jos pageidaujamu greičiu, – MSN sakė knygos „Conscious Dating: Finding the Love of Your Life in Today’s World“ autorius Davidas Steele‘as. – Vaikinai paprastai skubina įvykius, o moterys tokiu būdu sulėtina eigą pasakydamos, kad esate „tik draugai“, kol ji nebus tikra, kad šie santykiai ją domina“.

O bučinys suteikia jai galimybę patikrinti perspektyvas. Tačiau kai kurios moterys gali ieškoti „draugų su privalumais“ – kas yra visai neblogai, jei jums tai priimtina, bet nelabai gerai, jei norite su ja susipažinti rimčiau.

„Geriausia, ką galite padaryti – stebėti jos veiksmus kelias savaites po bučinio. Jei ji šalta ir neprieinama, tuomet tai buvo tik vienas bučkis. Bet jei su jumis elgiasi šiltai ir draugiškai, tuomet paprastai tai reiškia, kad ji laukia iš jūsų daugiau aktyvumo“, – tikino ekspertas.

Jis paprašė jūsų numerio, bet taip ir nepaskambino…

Kad ir kiek laiko tas karštas vaikinas vakar bare su jumis flirtavo, geriausia būtų nesitikėti, kad jis paskambins.

„Telefono numerio paprašymas – tai ne pažadas paskambinti, – aiškina D.Steele‘as. – Žmonėms patinka turėti pasirinkimą, todėl jie paprašo numerio dabar, o vėliau galvoja ar paskambinti“.
Nesinervinkite, jūsų instinktai jums nemelavo – tikėtina, kad jam su jumis tikrai buvo linksma, kai jis paprašė skaičiukų. Bet bėgant laikui galbūt suvokė, kad ne visai jam tinkate, galbūt jis sutiko ką nors kitą, pabijojo jums paskambinti, o gal susidūrė su savo ankstesne panele ir nusprendė pabandyti atnaujinti santykius.

Kad ir kokia bebūtų priežastis – o kokia ji yra tikriausiai ir nesužinosite – jums geriausiai būtų toliau gyventi savo gyvenimą.

„Blogiausia, ką galite sugalvoti – tai „medžioti“ tą vaikiną, – sakė D.Steele‘as. – Jei jis būtų susidomėjęs, būtų paskambinęs. Laikas gyventi toliau“.

Ji visada sako taip, kai pakviečiate į pasimatymą – bet tik ne savaitgaliais.

„Jei visai neseniai pradėjote su ja susitikinėti, tai toks elgesys visai nėra keistas. Niekas nenori galvotrūkčiais šokti į santykius, kuriuose nuo pat pirmos dienos manoma, kad savaitgalius reikia leisti kartu“, – aiškino D.Steele‘as. Bet kai tik santykiai tampa rimtesniais – arba jei jau esate jai vienintelis, bet ji staiga tapo užsiėmusia kiekvieną šeštadienio vakarą, pats laikas paklausti, kam ji saugo geriausią savaitės laiką.

„Nepradėkite spėlioti. Gali būti, kad jai tenka dirbti savaitgaliais, o gal ji padeda draugui ar giminei išgyventi sunkų periodą“, – sakė D.Steele‘as. Jei paaiškėja, kad ji turi po skirtingą vaikiną kiekvienai savaitės dienai, o jūs esate ponaitis Antradienis, tuomet laikas judėti į priekį ir ieškoti tokios merginos, kuri domėtųsi tik jumis.

Jis visada sako jums komplimentus ir dažnai kviečia į „pasimatymus“, bet netgi nebando pabučiuoti į lūpas.

Šį tą išsiaiškinkime: daugumos vaikinu nedomina buvimas vien draugais. Jei jis šnabžda daug švelnių žodelių ir gražiai su jumis elgiasi per vakarienes ar smagius pasivaikščiojimus, tuomet jis jumis susidomėjęs – bet bijo, kad jūs nesidomite juo.

„Daugelis vaikinų taip bijo atstūmimo, kad negali žengti pirmojo žingsnio“, – aiškina P.Feinstein.

Pasak jos, būtent panelei teks išjudinti užstrigusius santykius.

„Jūs galite manyti, kad savo susidomėjimą juo rodote akivaizdžiai, bet reikės pasiųsti jam nedviprasmišką ženklą, jog norite, kad jūsų santykiai pereitų į fizinį lygmenį“, – sakė ekspertė.

Taigi pabandykite pabučiuoti pati arba, jei tai jums nebūdinga, pabandykite tai padaryti subtiliais judesiais: laikykite jo ranką, sėdėkite arba stovėkite prie jo šiek tiek arčiau nei paprastai. Visa tai – aiškūs ženklai, tarytum savaime rėkiantys: nagi, pabučiuok mane, kvaily!

Sekso prekės internetu